Dorost si posledním zápasem zajistil vítězství ve skupině

Dorost HC MAD BULL ukončil sezónu na vrcholu ve skupině o umístění. Ačkoliv úvod sezóny nedopadl úplně podle představ, postupem času tým nabral tempo a od Vánoc jeho výkony i výsledky neustále stoupaly.

Start sezóny znamenal účast v základní části, kde dorostenci obsadili třetí místo, které jim postup nezajistilo. Ve skupině o umístění se pak střetli se sedmi týmy, a v této fázi soutěže prohráli jediný zápas. V posledním zápase sezóny došlo k vrcholnému souboji s městským rivalem DDM, který dosud v soutěži nepoznal porážku. Oba týmy se střetly s cílem rozhodnout o konečném vítězi skupiny o umístění. Tyto derby zvládl lépe tým HC MAD BULL a v zápase se prosadil výsledkem 5:3, čímž si zajistil prvenství ve skupině.

Nejenže se hráči vynikajícím způsobem prezentovali v týmových úspěších, ale také dominovali v individuálních statistikách, kde obsadili přední pozice téměř na všech postech.

Úspěšnou sezónu dorostenci společně oslavili na týmové večeři s trenéry v restauraci Džeger's.

Děkujeme za skvělou reprezentaci klubu HC MAD BULL, a těšíme se, co přinese další sezóna!