Vedoucí týmů


Jan Macháček

vedoucí týmu dorost + starší žáciVedoucího dělám asi půl roku, od srpna 2022. Líbil se mi přístup nového vedení a způsob, jakým noví trenéři trénovali a komunikovali s kluky. Nabídl jsem pomoc třeba s organizací nějaké akce, protože s tím mám zkušenosti i z jiných sportů. A trenéři mě obsadili do role vedoucího SŽ a dorostu. Baví mě fandit hráčům přímo u ledu, být uprostřed dění. Poslouchám, co trenéři radí a koukám, jak to pak hráči plní na ledě. Nejsem trenér, můžu hráče víc chválit, zůstat rodičem, fanouškem.

Zaměření: Dorost + starší žáci


Petr Prokůpek

vedoucí týmu starší žáciToto prostředí je mi blízké, protože sám hraji aktivně lední hokej od dětských let. Vedoucího mužstva dělám od začátku sezony 2022-2023, kdy mě trenéři oslovili s touto nabídkou. A i když je to vcelku časově náročné, baví mě být součástí týmu. Rozhodně to člověka vtáhne do hry.

Zaměření: Starší žáci

  


Lucie Juhasová

vedoucí týmu mladší žáci MŽAV hokejovém světě se díky synovi pohybuju od roku 2016 a jako vedoucí působím od sezóny 2021-2022. Miluji sport a celý sportovní svět a je to moje celoživotní náplň. A být správný diplomat a "férový hráč" je pro mne důležité jak na hřišti, tak i mimo něj.

Zaměření: Mladší žáci MŽA


Iveta Kolářová

vedoucí týmu mladší žáci MŽB

Od dětství mám velmi kladný vztah ke sportu, role vedoucí mě tak trochu vrací do mých dětských let. Naplňuje mě, když vidím děti, jak mají radost z pohybu, budují kamarádské vztahy a můžu být součástí jejich "lumpáren" v kabině.

Zaměření: Mladší žáci MŽB


Michala Merklová

Základna A

Už od mala jsem se starala o všechny děti v ulici. Do funkce vedoucí mě pasoval tehdejší trenér a baví mě to už neskutečných sedm let.
Má to smysl, když je na dětech vidět, že jsou šťastné a spokojené.

Zaměření: Základna A


Lenka Karbanová

Základna B

Pozici vedoucí jsem nuceně dostala, abych se prý na mateřské zbytečně nenudila. Ale po dvou letech ve funkci musím uznat, že i ta dřina a večery za počítačem za tu dětskou radost z každého zápasu prostě stojí.

Zaměření: Základna B


Karel Lohonka

Základny C a D
Jako vedoucí přípravky jsem nastoupil v září roce 2022, asi rok před tím začal náš čtyřletý syn právě tady hrát hokej a mně se v tomto prostředí zalíbilo. Je skvělé sledovat dětskou radost, nadšení a pokrok ve hře. "Velké cíle vznikají prvními krůčky a jsem řád, že mohu být u toho." 

Zaměření: Základny C a D