HC MAD BULL

Jsme mládežnický hokejový klub v Českých Budějovicích, od sezóny 2022-2023 nástupce klubu HC LVI 2009 mládežnického hokeje Jaroslava Pouzara.

Naším cílem je vychovat nejenom profesionální hráče ledního hokeje, ale hlavně je naučit principy fair play, rozvíjení disciplíny a profesionálního přístupu k plnění svých povinností. Naším hlavním přáním ale je, aby k nám chodily děti rády, na tréninky se těšily a odnášely si nejenom hokejové dovednosti, ale spoustu zážitků a pozitivních pocitů, které budou šířit ve svém okolí. Náš realizační tým jsme poskládali ze stejně naladěných lidí, profesionálních hráčů ledního hokeje s bohatou minulostí a dovednostmi, které chtějí nejenom dětem, ale všem příznivcům ledního hokeje předávat. Z lidí, kteří k celému klubu přistupují jako k jedné velké rodině, do které se budou všichni rádi vracet i v seniorském věku.

,,Budoucnost patří těm, kdo věří svým odvážným snům."