Archiv

Mladší žáci A postoupili do nadstavby z prvního místa

Přinášíme skvělou zprávu – naši mladší žáci A ovládli základní část soutěže v jihočeském kraji a slaví postup do nadstavby. 

Zúčastnili jsme se mezinárodního turnaje v Popradu!

Minulý týden jsme se s našimi mladšími žáky A (2012) vydali na mezinárodní hokejový turnaj do slovenského Popradu, ze kterého jsme si kromě pořádné dávky odehraných zápasů, odvezli také nezapomenutelné zážitky a mnoho důležitých lekcí pro budoucnost.

HC MAD BULL Děkuje Všem za Podporu v Soutěži: Puky Pomáhají!

Soutěž Puky Pomáhají, kterou pro hokejové kluby připravil Kaufland, je u konce a my bychom chtěli vyjádřit naši vděčnost za vaši fantastickou podporu, kterou jste projevili našim MadBullákům. Ačkoliv výsledky soutěže budeme vědět až na konci listopadu, chtěli bychom využít příležitosti, a poděkovat všem fanouškům, kteří se s námi do soutěže s obrovským zápalem zapojili.

HC MAD BULL se rozrůstá a přináší novou dávku energie!

S cílem posunout se dále na naší náročné cestě oznamujeme nové posily do našeho realizačního týmu. Držitel trenérské licence A, Aleš Dvořák, se připojil k týmu jako trenér mladých býčků. Jeho bohaté celoživotní zkušenosti a odbornost přinesou nové impulsy do tréninkových procesů a pomohou naší mladé generaci posílit vztah k tomu krásnému sportu. Další dvě nové tváře, krasobruslařky Jitka Fantová a Romana Klimková se budou podílet na pilování bruslení malých býčků a přidají tak do klubu své unikátní dovednosti.

Puky pomáhají - podpořte šíleného Býka

MAD BULL využil příležitost a zapojil se do soutěže, kterou si připravil Kaufland na podporu českého mládežnického hokeje. Za každý vhozený puk budeme vděčný a věříme, že nám pomůže k vítězství. 

Malé kroky k velkým snům aneb Sportovní přípravka Býček

Nadšení pro aktivní pohyb a sport začíná už v raném věku. A právě pro malé sportovce se otevírají dveře našeho nového programu: První sportovní přípravka Býček v HC Mad Bull. Tento kurz je navržen pro děti od 4 do 7 let a jeho cílem je poskytnout dětem všestrannou a komplexní pohybovou přípravu, která je základním kamenem pro další sportovní rozvoj v různých disciplínách. Děti si v rámci přípravky vyzkouší základy gymnastiky, atletiky a naučí se základy bruslení. V rámci celého programu bude velký důraz na rozvoj motorických schopností a dovedností. Děti budou mít příležitost vyzkoušet si různé druhy her a cvičení, které jim pomohou zlepšit koordinaci, rychlost, obratnost a sílu. Tyto dovednosti nejsou důležité pouze pro sport, ale také pro všeobecný fyzický rozvoj dítěte.

Ohlédnutí za příměstskými tábory

Loni to bylo fakt dobrý, ale tento rok jsme se překonaly!!!

Jihočeský kraj podpoří HC MAD BULL

Jihočeský kraj podpoří v sezóně 2023-2024 naši mládež

Statutární město České Budějovice také letos podpoří naše hokejisty

Statutární město České Budějovice podpoří také v roce 2023 mládež klubu HC MAD BULL v různých dotačních programech. 

Informace k příměstským táborům

Již v pondělí 31.7.2023 bude zahájen druhý ročník MB příměstských táborů! Na řádkách níže se dozvíte veškeré informace, které pro první termín táboru budete potřebovat.

Natálka i Terka za Future Olympians!

Český svaz ledního hokeje spustil nový projekt pro ženský hokej s názvem Future Olympians, jehož cílem je zapojit kluby po celé České republice do organizace a dění v dívčím hokeji. Natálka Musilová i Terka Pištěková, která nyní hraje ve finském HPK Naiset, byly do tohoto projektu pozvány a v dresu Future Olympians se představí na přípravném utkání proti Frölundě HC na začátku srpna ve švédském Göteburgu!

Páteční odpoledne patřilo dětem!

Po velkých přípravách jsme se v pátek 2.6.2023 odvážili připravit první MAD BULLácký den dětí v okolí našeho sportovního domova. Děti musely splnit 10 soutěžních disciplín, aby se probojovaly k vytouženým odměnám, ale také si mohly vyzkoušet mnoho nesoutěžních disciplín. Celá akce v takovém měřítku by se nedala uskutečnit bez patřičné pomoci. Velký dík patří vždy skvělým vedoucím, dále rodičům, kteří dali ruku k dílu a pomáhali v průběhu, a samozřejmě našim dorostencům, kteří přišli se skvělou náladou a trpělivě pomáhali svým mladším parťákům z klubu. Jsme rádi, že si rodiče našli chvilku a přivedli své děti v tak hojném počtů. Akce se vydařila a věříme, že si ji příští rok znovu zopakujeme! 

HC MAD BULL rok první – MISSION: IMPOSSIBLE

Strašně to uteklo viďte… Dne 12.5.2023 uběhl přesně rok od našeho setkání s rodiči mladých hokejistů HC LVI 2009. Stav klubu byl v tu chvíli jako po výbuchu atomové bomby. Po masivním exodu zůstalo 70 statečných dětí a jeden statečný trenér. A nemalé dluhy a spory. Ztráta finančního investora. Navýšení ceny ledů. Nedůvěra v budoucnost klubu by se dala krájet. Začala „MISSION: IMPOSSIBLE“

Tereza Pištěková přivezla ukázat bronz z MS 2023!

V polovině dubna Česká hokejová reprezentace žen získala na Mistrovství světa v kanadském Bramptonu bronzové medaile! Jednou z členek Národního týmu byla i naše sedmnáctiletá odchovankyně Tereza Pištěková, která nám přijela svůj cenný kov ukázat!

V září proběhne v HC Pouzar nábor rozhodčích, Milan Jindra přednášel

Jedním z hlavních záměrů klubu je dělat věci jinak než ostatní, i proto jsme si pozvali člena komise rozhodčích pro Jihočeský kraj, pana Milana Jindru. Pan Jindra, který nyní "píská" českou druhou nejvyšší soutěž, Chance ligu, a v minulosti působil i v extralize, přišel našim dorostencům povídat o tom, co obnáší být rozhodčím. 

Zobrazeno 1–15 z celkem 32

Odkazy