Dorost si posledním zápasem zajistil vítězství ve skupině

Dorost HC MAD BULL ukončil sezónu na vrcholu ve skupině o umístění. Ačkoliv úvod sezóny nedopadl úplně podle představ, postupem času tým nabral tempo a od Vánoc jeho výkony i výsledky neustále stoupaly.

HC MAD BULL vyhrál turnaj Puky Pomáhají

Závěr sezóny bude patřit turnajům

HC MAD BULL zakončí aktuální hokejovou sezónu sérií hokejových turnajů pod názvem „Pohár Šíleného Býka“. Po prosincovém úspěšném minihokejovém turnaji pro ročník 2015 přichází na řadu žákovské kategorie.

Naděje pro Erička: Sportujeme pro dobrou věc

V sobotu 2.března se na zimním stadionu Pouzar odehrál jedinečný den plný hokeje, smíchu, ale především lásky a dobrosrdečnosti. Jako HC MAD BULL jsme nadšeni, že jsme i letos mohli podpořit nadační akci Naděje pro Erička – charitativní organizaci, založenou na podporu malého bojovníka Erička, který přišel na tento svět s vývojovou vadou pravé ruky.

„Pojď hrát hokej“ v HC MAD BULL: Jak probíhal nábor budoucích hokejových hvězd?

Včera se v hokejovém klubu HC MAD BULL uskutečnila akce „Pojď hrát hokej“, která přivedla do našeho sportovního centra rodiče s jejich malými hokejovými nadějemi. Celkově se na akci zaregistrovalo 38 dětí. Celý večer byl plný radosti, smíchu, a především atraktivních sportovních aktivit.

ZVEME VÁS NA TÝDEN HOKEJE S HC MAD BULL

Datum: 17. ledna 2024

Čas: 16:30 hod.

Místo: HC Pouzar (E. Rošického 1756, České Budějovice 370 05)

HC MAD BULL ovládl soutěž Puky Pomáhají

Jak již možná víte, nedávno se HC MAD BULL zapojil do soutěže „Puky Pomáhají“, kterou pro mládežnické kluby připravil obchodní řetězec Kaufland. Minulý týden proběhla online tisková konference, kde byly zveřejněny výsledky všech regionů. V momentě, kdy byli vyhlášeny výsledky v našem jižním, konkurencí našlapaném regionu, nastala v celém klubu šílená euforie.

Mladší žáci A postoupili do nadstavby z prvního místa

Přinášíme skvělou zprávu – naši mladší žáci A ovládli základní část soutěže v jihočeském kraji a slaví postup do nadstavby.

Zúčastnili jsme se mezinárodního turnaje v Popradu!

Minulý týden jsme se s našimi mladšími žáky A (2012) vydali na mezinárodní hokejový turnaj do slovenského Popradu, ze kterého jsme si kromě pořádné dávky odehraných zápasů, odvezli také nezapomenutelné zážitky a mnoho důležitých lekcí pro budoucnost.

HC MAD BULL Děkuje Všem za Podporu v Soutěži: Puky Pomáhají!

Soutěž Puky Pomáhají, kterou pro hokejové kluby připravil Kaufland, je u konce a my bychom chtěli vyjádřit naši vděčnost za vaši fantastickou podporu, kterou jste projevili našim MadBullákům. Ačkoliv výsledky soutěže budeme vědět až na konci listopadu, chtěli bychom využít příležitosti, a poděkovat všem fanouškům, kteří se s námi do soutěže s obrovským zápalem zapojili.

HC MAD BULL se rozrůstá a přináší novou dávku energie!

S cílem posunout se dále na naší náročné cestě oznamujeme nové posily do našeho realizačního týmu. Držitel trenérské licence A, Aleš Dvořák, se připojil k týmu jako trenér mladých býčků. Jeho bohaté celoživotní zkušenosti a odbornost přinesou nové impulsy do tréninkových procesů a pomohou naší mladé generaci posílit vztah k tomu krásnému sportu. Další dvě nové tváře, krasobruslařky Jitka Fantová a Romana Klimková se budou podílet na pilování bruslení malých býčků a přidají tak do klubu své unikátní dovednosti.

Puky pomáhají - podpořte šíleného Býka

MAD BULL využil příležitost a zapojil se do soutěže, kterou si připravil Kaufland na podporu českého mládežnického hokeje. Za každý vhozený puk budeme vděčný a věříme, že nám pomůže k vítězství.

Malé kroky k velkým snům aneb Sportovní přípravka Býček

Nadšení pro aktivní pohyb a sport začíná už v raném věku. A právě pro malé sportovce se otevírají dveře našeho nového programu: První sportovní přípravka Býček v HC Mad Bull. Tento kurz je navržen pro děti od 4 do 7 let a jeho cílem je poskytnout dětem všestrannou a komplexní pohybovou přípravu, která je základním kamenem pro další sportovní rozvoj v různých disciplínách. Děti si v rámci přípravky vyzkouší základy gymnastiky, atletiky a naučí se základy bruslení. V rámci celého programu bude velký důraz na rozvoj motorických schopností a dovedností. Děti budou mít příležitost vyzkoušet si různé druhy her a cvičení, které jim pomohou zlepšit koordinaci, rychlost, obratnost a sílu. Tyto dovednosti nejsou důležité pouze pro sport, ale také pro všeobecný fyzický rozvoj dítěte.

Ohlédnutí za příměstskými tábory

Loni to bylo fakt dobrý, ale tento rok jsme se překonaly!!!

Jihočeský kraj podpoří HC MAD BULL

Jihočeský kraj podpoří v sezóně 2023-2024 naši mládež