HC MAD BULL vyhrál turnaj Puky Pomáhají

Tato akce byla vrcholem naší účasti v soutěži od Kauflandu, kde jsme v okresním kole získali první místo, které nám otevřelo cestu k této příležitosti.

Turnaje se zúčastnily děti ze základny B, doplněné dětmi ze základny C.

Jak se nám na hokejovém turnaji vedlo? Na ledě jsme byli jako doma. Sobota nám přinesla samá vítězství a zařadila nás mezi nejlepší trojici týmů. Po nedělní části turnaje a sečtení všech výsledů jsme zaujali celkové první místo.

Turnaj ale nebyl jen o hokeji. Vedle tradičních zápasů byla do programu zařazena řada soutěží, která prověřila různé dovednosti našich hráčů. Na ledě to byly například soutěže v přesnosti a rychlosti střelby, nájezdy, sprinty a štafetové závody. Tady jsme ve všech ICE SKILLS předvedli, co v nás je, a připsali si první místo z další bodované části turnaje.

Mimo led jsme pustili do disciplín jako skákání přes švihadlo, hod na koš, výdrž ve visu, nebo skok do dálky. Obsadili jsme čtvrté místo a potvrdili si, že naše dovednosti sahají daleko na mantinely hřiště.

V závěrečné části turnaje, vědomostním kvízu, jsme obsadili šesté místo. Na to reaguje šéftrenér HC MAD BULL, René Vydarený: „Jako sportovní klub klademe důraz na výkony na ledě, kde jsme vynikali. Vzdělání je důležité, ale náš hlavní cíl je ukázat sílu ve sportovních disciplínách.“

Po sečtení všech výsledků se ukázalo, že jsme na čele celkového pořadí, a stali jsme se vítězi turnaje Puky Pomáhají. Moc to pro nás znamená, je to ukázka toho, že jsme na správné cestě, a dodává nám to velkou motivaci pro nacházející sezónu. Těšíme se, až se pustíme do dalších výzev.

Za tento zajímavý koncept turnaje musíme poděkovat Kauflandu, jehož iniciativa otevírá mladým sportovcům dveře k novým zkušenostem. Děkujeme organizátorům za vynikající práci a přípravu, která zajistila, že celá událost proběhla bez jakýkoliv komplikací. Dále náš dík patří samozřejmě našim rodičům, kteří jsou našimi největšími fanoušky a předvedli parádní podporu.

Sledujte naše sociální sítě a web, kde brzy najdete odkaz na aftermovie od organizátorů!

Fotografie najdete již nyní v naší webové galerii!