Mad Bull Family |

Ohlédnutí za příměstskými tábory

Loni to bylo fakt dobrý, ale tento rok jsme se překonaly!!!

I tento rok přes prázdniny proběhly dva termíny příměstských táborů. Každý rodič ví, jak je někdy v létě obtížné vymyslet program pro své ratolesti, a proto jsme byli rádi, že jsme mohli podat pomocnou ruku. Tábory proběhly aktivně, byly plné tréninků, závodů, různých disciplín, kvízu, deskových her, ale i výletů, zmrzliny a kina. Děti trávily čas v klubovně HC MAD BULL, k dispozici měly šatnu, aby nemusely věci brát každý den domů. Příměstský tábor byl zaměřen pohybově, vědomostně, výkonnostně a hlavně týmové. Všechny děti jsme spravedlivě rozdělili do 4 družstev a celý týden závodily o vítěze MB cupu. Aktivity jsme trávili střídavě venku i v tělocvičně, vše záleželo na počasí. Klubovna nám posloužila i jako občerstvovací depo, kde bylo vždy pití, svačiny a servírování obědu. Velkou změnou tento rok bylo zapojení našich dorostenců, a ještě větším překvapením byl zájem z jejich strany. Dokázali nádherně vyplnit věkový skok mezi dětmi a vedoucími, díky čemuž bylo o zábavu postaráno.

Tímto bychom chtěli poděkovat všem zúčastněným dětem, všem rodičům, kteří nám své ratolesti svěřili, celému realizačnímu týmu a také Statutárnímu městu České Budějovice, které příměstský tábor spolufinancovalo a pomohlo nám ho posunout na vyšší úroveň.

Statistika:

Tábor byl určen pro děti ve věku od 5 do 10 let

1.termín  31.7- 4.8.2023     19 dětí (4 nečlenové klubu)

2.termín 14.8. - 18.8.2023  23 dětí (5 nečlenu klubu)

Na závěr přikládáme fotogalerii z prvního i ze druhého termínu, kde se můžete obrazem podívat, jak příměstské tábory probíhaly.

,,Tento projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice“