HC MAD BULL team |

Sportovní přípravka Býček 2024/2025 - REGISTRACE OTEVŘENA

Sportovní přípravka Býček se znovu otevírá a po úspěšných předchozích ročnících jsme připraveni přivítat nové malé sportovce! Tento program je navržen pro děti ve věku 4–7 let a poskytuje jim všestrannou a komplexní pohybovou přípravu, která je základním kamenem pro jejich další sportovní rozvoj.

Přípravka začíná v pondělí 16. září 2024 a děti se mohou těšit na pravidelné tréninky v tělocvičně i na ledě. Navíc máte možnost si přípravku zdarma vyzkoušet během zkušební hodiny, která proběhne ve středu 25. září 2024 v rámci celorepublikové akce "Pojď hrát hokej".

Tento kurz je určen pro děti ve věku 4 až 7 let a zaměřuje se na rozvoj jejich pohybových dovedností. Děti si během přípravky osvojí základy gymnastiky, atletiky a bruslení, přičemž se klade důraz na všestranný fyzický rozvoj. Program zahrnuje různé hry a cvičení, které zlepšují koordinaci, rychlost, obratnost a sílu. Tyto dovednosti nejsou přínosné jen pro sport, ale také pro celkový fyzický vývoj dítěte.

Termíny tréninků:

• Pondělí: 17:30 - 18:30 (tělocvična)
  • Středa: 16:30 - 17:30 (tělocvična) a 17:45 - 18:45 (bruslení)

Cena programu:

• První pololetí (září - leden): 3.750 Kč
  • Druhé pololetí (únor - červen): 3.750 Kč (v dubnu bude volno z důvodu klubové dovolené)
  • Celý rok: 6.500 Kč

V ceně programu je zahrnuto také klubové oblečení (tričko a kraťasy).

Co s sebou?

• Na led: Teplé oblečení, brusle, helmu. Brusle a helmy máme také k zapůjčení, ale v omezeném počtu.
  • Do tělocvičny: Boty se světlou podrážkou, kraťasy, tričko a pití.

Proč zvolit HC MAD BULL?

• Komplexní přístup – Děti si vyzkouší různé sporty a rozvíjí se v různých disciplínách.
  • Kvalifikovaní trenéři – Naši trenéři mají dlouholeté zkušenosti s prací s dětmi a vědí, jak je motivovat a rozvíjet jejich talent.
  • Vše pod jednou střechou - Led i tělocvična jsou v jedné budově, takže se děti nemusejí nikam přesouvat.
  • Skvělá poloha - Naše zázemí je v Hokejovém centru Pouzar v Českých Budějovicích, které je snadno dostupné, a před budovou najdete velké bezplatné parkoviště.

Jak se přihlásit?

Kapacita je omezená a místa rychle mizí! Zaregistrujte své dítě co nejdříve prostřednictvím našeho online formuláře na webu www.mbhockeycamp.cz.
Pro více informací nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu bycek@hcmadbull.cz.
Těšíme se na vás v září!