Starší žáci B vyhráli Pohár Šíleného Býka

Kluci z ročníku 2011 v neděli 31.3. zvítězili v souboji o Pohár Šíleného Býka. Ve vyrovnaných zápasech si vedli nejlépe a porazili soupeře z Lince, Jindřichova Hradce a Příbrami. Velká gratulace!

Sportovní přípravka Býček: Druhá etapa od února

Rozjíždíme druhou etapu sportovní přípravky Býček pro děti ve věku od 4 do 7 let. Hledáme malé nadšence, kteří chtějí začít svou sportovní cestu a všestranně se rozvíjet v různých pohybových aktivitách. Přihlášky najdete zde .

Natálka a Viktorka odletěli do Finska!

Natálka Musilová a Viktorka Hořínková odletěli reprezentovat Českou republiku na Turnaj čtyř zemí do finského Vierumäki. Gratulujeme k úspěšné nominaci a přejeme holkám hodně štěstí!

Pozvánka pro Dominiku Mertlovú!

Dominika Mertlová byla nominována na jednodenní rozvojový kemp v projektu Future Olympians, který se uskuteční 27. září v Plzni.

Mad Bull a Kaufland

Chcete nás podpořit v Kauflandu a nevíte jak na to? Renda Vydarený společně s Petrem Buchtou a dětmi vytvořili instruktážní video, tak mrkněte na náš Instagram!

Býček - kurz bruslení

Kurz bruslení Býček je unikátní projekt, který dětem poskytuje všestrannou a komplexní pohybovou přípravu. Spojili jsme totiž kurz bruslení se sportovní přípravou! Přihlaste své děti zde!

Natálka opět v repre!

Natálka Musilová dostala pozvánku do Národního týmu žen! Seniorská kategorie žen se utká s norskými hráčkami z Lillehammeru 21. září na ZS Slaný.

Viktorka získala bronz z MS juniorů v hokejbale!

Naše hráčka Viktorka Hořínková získala s ženskou juniorskou reprezentací na MS v hokejbale, které se konalo v Liberci, bronzovou medaili! Gratulujeme!

Rozhovor s Viktorkou si můžete přečíst zde.

Den dětí u Mad Bull

V pátek 2.6.2023 se v 17:00 uskuteční MAD BULL Den dětí v okolí Pouzar arény, kde budou pro naše děti připravené zábavná stanoviště v retro stylu.

Sportovní den 2010 JČ kraje v HC Pouzar

Dne 19.5.2023 se u nás na zimáku uskutečnil Sportovní den ročníku 2010 Jihočeského kraje, pod taktovkou trenérů Jana Boháče a našeho Jana Bartizala, o gólmany se postarali Adam Petřík a Stanislav Kašpar. Suchá příprava byla pod taktovkou Tomáše Cibulky. Radost nám ale hlavně udělala účast našeho staršího žáka Mikuláše Hořínka.

Bazar hokejových věcí

Máte doma slušně vypadající hokejovou výstroj, kterou nepoužíváte, a kterou by mohli využít jiní?Zkuste ji nabídnout na našem bazaru.

Pojď hrát hokej

Ve středu 23.11.2022 v 16:30 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC MAD BULL ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadionu Hokejového centra Pouzar akci v rámci Týdne hokeje.

Vítejte na novém webu HC Mad Bull

Na tomto místě budete nacházet aktuality, krátké zprávy a odkazy na články na jiných webech. Věříme, že vás nový klubový web zaujme a budete na něm nacházet zajímavé a přínosné informace.
Zobrazeno 1–13 z celkem 13