MAD BULL Family |

HC MAD BULL ovládl soutěž Puky Pomáhají

Jak již možná víte, nedávno se HC MAD BULL zapojil do soutěže „Puky Pomáhají“, kterou pro mládežnické kluby připravil obchodní řetězec Kaufland. Minulý týden proběhla online tisková konference, kde byly zveřejněny výsledky všech regionů. V momentě, kdy byli vyhlášeny výsledky v našem jižním, konkurencí našlapaném regionu, nastala v celém klubu šílená euforie.

Společně se nám podařilo nasbírat nejvíce puků a zvítězit nad silnými soupeři.
Cesta za vítězstvím nebyla jednoduchá, je to pro nás obrovský úspěch, který jsme dosáhli díky vaší podpoře. Tímto chceme poděkovat všem, a především rodičům, za úžasnou podporu a nasazení během celé soutěže. Dali jste do toho všechno.
Chceme poděkovat celému řetězci Kaufland za uspořádání této soutěže a za jejich silnou podporu toho nejkrásnějšího sportu na světě. Pomohli jste nám rozšířit povědomí o našem stále malém klubu a ukázat, že s pevným týmem není nic nemožné. Taktéž děkujeme za krásné ceny, které nám byly za prvenství uděleny.

Finančního příspěvku v hodnotě 120 000 Kč na trenéra si moc vážíme a využijeme ho co nejlépe. Každopádně tréninkové dresy, a především účast na hokejovém turnaji mezi vítěznými regiony jsou pro naše děti největší odměnou, a už teď se těšíme na další nezapomenutelné zážitky v jejich hokejových životech.

Gratulujeme také vítězům v dalších regionech a těšíme se na možnost změřit síly na ledě!

Ještě jednou obrovské DÍKY všem, kteří se jakkoliv podíleli na této fantastické cestě, a jedeme dál!