Klub |

Informace k příměstským táborům

Již v pondělí 31.7.2023 bude zahájen druhý ročník MB příměstských táborů! Na řádkách níže se dozvíte veškeré informace, které pro první termín táboru budete potřebovat.

Sraz všech zúčastněných bude od 7:30 do 8:00 v HC Pouzar v klubovně MAD BULL. (Klubovna MB – bude po celou dobu kempu sloužit jako stravovací a odpočinková zóna. Klubovna se nachází v prvním patře zimního stadionu. Schody do klubovny naleznete po vaší pravici ihned poté. co vstoupíte do budovy.)

V 8:00 proběhne v klubovně zahájení příměstského tábora, při kterém budou představeni členové personálu MB tábora a děti rozdělí do družstev, která v průběhu týdne budou soutěžit o putovní MB pohár. Dopolední aktivita nebo trénink budou zaměřeny na hrubou motoriku (různé koordinační běhy, švihadla, přeskoky apod.). Po svačině budou následovat soutěže MB poháru (každý den jiná aktivita). Následovat bude oběd klubovně, kde děti budou mít také v průběhu dne připraveny dvě svačiny. Odpolední fáze bude zaměřena na hry.

Jak už to tak bývá, počasí je nevyzpytatelné, a tak mu budeme muset veškerý program uzpůsobit, nicméně preferovat budeme venkovní prostory. V případě deště nebo velkého tepla, bude program v tělocvičny nebo v prostorách HC Pouzar.

První termín příměstského tábora je podpořen Statutárním městem České Budějovice.

Věci s sebou:

Bylo by dobré, kdyby děti přišly sportovně oblečené, ale budeme mít k dispozici kabinu, kde se můžou převléct. Kabinu budeme mít k dispozici po celý týden, takže když děti budou mít věci na převlečení, můžou v kabině zůstat odložené po dobu celého týdne. Dále batůžek, láhev na pití a v neposledním řadě i pokrývku hlavy, nejlépe kšiltovku.

PROGRAM:

07:30 – 08:00 SRAZ
08:30 – 10:00 SUCHÁ
10:15 – 10:30 SVAČINA
10:45 – 11:45 SOUTĚŽ
12:15 – 12:45 OBĚD
13:00 – 14:00 POLEDNÍ KLID – KVÍZY, HRY
14:15 SVAČINA
14:45 – 16:00 HRY – FOTBAL, BASKETBAL, VYBÍJENÁ atd.
16:00 – 16:30 ROZCHOD

,,Tento projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice“