"Pojď hrát hokej": HC MAD BULL přivítal nové hokejové naděje

Včera se v hokejovém klubu HC MAD BULL uskutečnila náborová akce „Pojď hrát hokej“, která přilákala desítky dětí a jejich rodičů, aby si vyzkoušeli, jaké to je stát se hokejistou či hokejistkou. Celkem se zaregistrovalo 28 nových dětí, které prožily den plný sportu, zábavy a prvních krůčků na ledě.

Program začal v 16:30 uvítáním trenéry a vedoucími, kteří děti i rodiče uvedli do světa hokeje. Každý malý účastník při registraci obdržel hokejovou láhev, náramek, samolepku na helmu a sladké občerstvení od sponzora akce – Kauflandu.

Zatímco rodiče zamířili do restaurace, kde jim trenér Jan Bartizal představil projekt „Pojď hrát hokej“ a fungování klubu HC MAD BULL, děti se mezitím pustily do programu v tělocvičně. Pod vedením zkušených trenérů si vyzkoušely různá sportovní cvičení zaměřená na koordinaci, gymnastiku a pohybové dovednosti. Nechyběla ani oblíbená opičí dráha, která dětem přinesla spoustu smíchu a pohybu.

Po skončení programu v tělocvičně následoval přesun na led. Dětem bylo zapůjčeno potřebné hokejové vybavení a na ledové ploše je čekalo několik zábavných stanovišť, kde si zlepšovaly své bruslařské dovednosti.

Velký podíl na úspěchu akce měli i hráči HC MAD BULL, kteří se dětem individuálně věnovali a pomáhali jim s prvními kroky na ledě. Akce byla zakončena společným focením a poděkováním všem účastníkům.

Děkujeme Českému hokeji za dlouhodobou podporu tohoto skvělého projektu a jsme rádi, že se podařilo vytvořit atmosféru plnou nadšení, která snad probudila v dětech lásku k hokeji. Věříme, včera na ledě včera začaly psát své první hokejové kapitoly budoucí hvězdy.

Kompletní galerii najdete ZDE.