HC MAD BULL | | Zápasy

STŘEDEČNÍ MB UPDATE: Dorostenci si podmanili první zápas sezóny

Dorostenci HC MAD BULL vstoupili do nové sezóny ve velkém stylu, když v prvním zápase zvítězili nad Slavoj Český Krumlov 20:0. Zápas se od začátku odehrával jednoznačně v režii MAD BULL, což jen potvrzuje jejich dobrou přípravu na sezónu.

Po zápase jsme měli možnost vyzpovídat jednoho z klíčových hráčů utkání, Štěpána Vačlenu, který své dojmy zhodnotil následujícími slovy:

Jak si se cítil před prvním zápasem sezóny?
„První zápas sezóny byl jako každý jiný, šli jsme proti Krumlovu už v přípravě a porazili jsme je, tak jsme šli do zápasu sebevědoměji.“

Jak bys zhodnotil výkon a týmovou spolupráci během zápasu?
„Myslím si, že tým fungoval dobře, nebylo úplně co vytknout, i když žádný zápas není stoprocentní, ale tým jel podle mě dobře a ukázali jsme, že máme plno sil na sezónu.“

I přes suverénní vítězství, bylo něco, co vám po zápase trenér vytknul?
„Samozřejmě žádný zápas není úplně stoprocentní, a musíme se zaměřit na chyby, které jsme udělali, a společně je vypilovat.“

Jaký byl tvůj nejlepší moment v zápase?
„Všichni by asi čekali, že řeknu zkompletovaný hattrick, ale můj nejlepší moment v zápase byl, když jsem mému spoluhráčovi dal přes celé pásmo nahrávku, kde už prakticky v prázdné bráně nic nemusel dělat, jen nastavil hokejku a dal krásný gól.“

Jak bys zhodnotil přípravu, šlo vše podle plánu?
„Příprava byla samozřejmě těžká jako vždycky, ale myslím si, že naši trenéři, zejména pan Kupka, nás připravili dobře, a doufáme, že jim budeme moct ukázat, co v nás je.“

Dorost HC MAD BULL tedy zahájil sezónu přesvědčivě a podle slov hráčů jsou připraveni na další výzvy. Ukáže se, zda dokážou tento vstup do sezóny potvrdit i v dalších zápasech.

Víkendové zápasy ostatních kategorií HC MAD BULL:

• Starší žáci A vyhráli nad HC Tábor 8:5
  • Mladší žáci A remizovali s Lokomotivou Veselí nad Lužnicí 4:4
  • Mladší žáci A podlehli HC Vimperk 0:17
  • Mladší žáci B prohráli se Spartakem Soběslav 4:15
  • Starší žáci B podlehli HC Tábor 3:8

Víkend přinesl několik těžkých utkání, ale týmy se i přes náročné výsledky budou dál soustředit na zlepšení a přípravu na další zápasy.