MAD BULL Family |

Zúčastnili jsme se mezinárodního turnaje v Popradu!

Minulý týden jsme se s našimi mladšími žáky A (2012) vydali na mezinárodní hokejový turnaj do slovenského Popradu, ze kterého jsme si kromě pořádné dávky odehraných zápasů, odvezli také nezapomenutelné zážitky a mnoho důležitých lekcí pro budoucnost.

Rádi bychom poděkovali za pozvání na tento skvěle zorganizovaný turnaj, kterého se zúčastnilo celkem sedm hokejových mládežnických týmů.
I když cesta do Popradu byla dlouhá, byli jsme odměněni krásným prostředím, a penzion Aqualand nám vycházel vstříc ve všech ohledech, což nám umožnilo plně se soustředit na hru a přípravu.

Všichni naši býčci si sáhli na dno, když v krátkém období odehráli šest náročných zápasů. Ve dvou dnech vyzvali soupeře z týmů Barani Banská Bystrica, HC Slovan Bratislava, HC Litvínov, MHA Martin, HK ŠKP Poprad a Academia Székesféhervár.

V celkovém pořadí jsme obsadili šesté místo, i když čtvrté místo nebylo tak daleko. Naše účast nám však přinesla nepostradatelné výzvy a zkušenosti, které nás neustále posouvají dál. Setkání s takovými týmy, jako je Slovan Bratislava a Barani Banská Bystrica nás inspirovalo a ukázalo cestu, jak se zdokonalit a posunout naši hru o level výš.

Jedna z věcí, která nás zaujala, byl způsob, jakým Slováci organizují tréninky a soutěže. Udržují systém podle školního roku, což znamená, že děti mohou trénovat i během školního vyučování a tím snadno skloubit svůj školní život s hokejem.

Na závěr bychom rádi poděkovali rodičům našich hráčů. Bez vás a vaší podpory by účast na turnaji nebyla možná.

Jsme vděční za tuto příležitost a také za to, že jsme mohli reprezentovat náš klub a město České Budějovice na mezinárodní scéně. Těšíme se na další výzvy a dobrodružství, které nás čekají.