MAD BULL Family | | Novinky

HC MAD BULL Děkuje Všem za Podporu v Soutěži: Puky Pomáhají!

Soutěž Puky Pomáhají, kterou pro hokejové kluby připravil Kaufland, je u konce a my bychom chtěli vyjádřit naši vděčnost za vaši fantastickou podporu, kterou jste projevili našim MadBullákům. Ačkoliv výsledky soutěže budeme vědět až na konci listopadu, chtěli bychom využít příležitosti, a poděkovat všem fanouškům, kteří se s námi do soutěže s obrovským zápalem zapojili.

Děkujeme vám za každý puk, který jste do tubusů vhodili, a také za sdílení a šíření informací o probíhající soutěži mezi celou komunitou. Vaše podpora je pro naše mladé hokejisty nepostradatelná a my jsme nadšení, že jim pomáháte plnit si své hokejové sny.

Věříme, že společně jsme udělali maximum pro co nejlepší umístění a v posledním listopadové týdnu se vám ozveme s výsledky soutěže. Zatím můžete všem býčkům držet palce!