Mladší žáci A postoupili do nadstavby z prvního místa

Přinášíme skvělou zprávu – naši mladší žáci A ovládli základní část soutěže v jihočeském kraji a slaví postup do nadstavby.

HC MAD BULL Děkuje Všem za Podporu v Soutěži: Puky Pomáhají!

Soutěž Puky Pomáhají, kterou pro hokejové kluby připravil Kaufland, je u konce a my bychom chtěli vyjádřit naši vděčnost za vaši fantastickou podporu, kterou jste projevili našim MadBullákům. Ačkoliv výsledky soutěže budeme vědět až na konci listopadu, chtěli bychom využít příležitosti, a poděkovat všem fanouškům, kteří se s námi do soutěže s obrovským zápalem zapojili.

HC MAD BULL se rozrůstá a přináší novou dávku energie!

S cílem posunout se dále na naší náročné cestě oznamujeme nové posily do našeho realizačního týmu. Držitel trenérské licence A, Aleš Dvořák, se připojil k týmu jako trenér mladých býčků. Jeho bohaté celoživotní zkušenosti a odbornost přinesou nové impulsy do tréninkových procesů a pomohou naší mladé generaci posílit vztah k tomu krásnému sportu. Další dvě nové tváře, krasobruslařky Jitka Fantová a Romana Klimková se budou podílet na pilování bruslení malých býčků a přidají tak do klubu své unikátní dovednosti.

Trenéři HC MAD BULL

Chcete se dozvědět více o sportovní kariéře trenérů HC MAD BULL?

Zobrazeno 1–4 z celkem 4