MAD BULL Family | | Novinky

Mladší žáci A postoupili do nadstavby z prvního místa

Přinášíme skvělou zprávu – naši mladší žáci A ovládli základní část soutěže v jihočeském kraji a slaví postup do nadstavby.

Pamatujete si na začátek loňské sezóny, kdy nás v prvním zápase přejela Soběslav 12:0? Tak od té doby jsme ušli pořádný kus cesty. Nikdy jsme se nevzdali a letos jsme to dotáhli až na první místo v základní části soutěže.

Nic nebylo zadarmo, pořádně jsme si to odmakali a postupu si moc vážíme. Do tréninku jsme dali 100 % a jsme vděční, že se všechna práce promítla do výsledků.

Teď nás čeká další část soutěže – nadstavba, a s ní i spousta výzev a náročných zápasů. Jsme připraveni ukázat co v nás je, a těšíme se na další velký hokejový posun. Kdo budou naši další soupeři? To se dozvíme až na konci listopadu, ale jedno je jisté – s Táborem si zase zahrajeme. Gratulujeme jim k zaslouženému postupu!

Děkujeme všem, co nám fandili a držte palce i nadále! Bude to náročné, ale máme motivaci a makáme dál!

MAD BULL FAMILY