Mad Bull Family | | Novinky

HC MAD BULL se rozrůstá a přináší novou dávku energie!

S cílem posunout se dále na naší náročné cestě oznamujeme nové posily do našeho realizačního týmu. Držitel trenérské licence A, Aleš Dvořák, se připojil k týmu jako trenér mladých býčků. Jeho bohaté celoživotní zkušenosti a odbornost přinesou nové impulsy do tréninkových procesů a pomohou naší mladé generaci posílit vztah k tomu krásnému sportu. Další dvě nové tváře, krasobruslařky Jitka Fantová a Romana Klimková se budou podílet na pilování bruslení malých býčků a přidají tak do klubu své unikátní dovednosti.

Ale nejen na ledě se dějí věci! Komunikaci s okolním světem a organizací klubu se ujme Klára Kocová, absolventka JČU oboru Tělesná výchova a sport. Její schopnosti, nadšení, celoživotní vztah ke sportu a především náhled mladé generace jsou pro náš tým velkým přínosem.

V souvislosti s těmito novými přírůstky byla zrušena pozice managera klubu, jelikož většina činností přechází na Rendu Vydareného. S jeho zkušenostmi a neskutečnou pracovitostí jsme přesvědčeni, že jdeme dále tím správným směrem.

Společně se všichni členové týmu těší na novou výzvu a jsou odhodláni přispět všemi svými zkušenostmi a nadšením k dalšímu krůčku na naší náročné cestě k úspěchu. MAD BULL FAMILY